Справжнє божевілля: українці скуповують тонни доларів

поділитись
Американську валюту скуповують шаленими темпами

Щодня у міжнародному аеропорті Бориспіль приземляється по літаку з готівковими доларами. Причина цього - небувалий ажіотаж на американську валюту в останні дні.

Керуючий директор "Кредит Оптима банку" Ігор Львов у коментарі UBR.ua розповів, ще до Нового року українцям вистачало двох-трьох літаків на тиждень, а завезений кеш йшов не в обмінники, під чисту продаж населенню, а для виплати депозитів і грошових переказів.

"До Нового року готівки для валютообміну вистачало на внутрішньому ринку з головою: великого попиту не було, а здавали долар перед святами активно. Але зараз ситуація змінилася", - розповів Львов.

Він зазначив, що сьогодні українці практично не продають валюту, навіть якщо в цьому є необхідність - чекають, що курс піде ще вище. Разом з тим, бажаючих купити сотню-іншу доларів різко додалося. Банки змушені закуповувати долари і євро за кордоном і літаками привозити їх в країну.

"Завозять в основному Приватбанк і Ощадбанк - у них найбільші мережі відділень. А вже від них долари і євро розходяться по інших фінустановах. Везуть з Франкфурта - з ким би у банку не були налагоджені корвідносини, сховища банків Англії, Швейцарії та Німеччини розміщені в цьому місті", - сказав банкір.

Він додав, що комерційна таємниця не дозволяє отримати інформацію щодо сум, які перевозять літаки, але менше 1 млн доларів європейські банки не везтимуть.

Дивіться: якими буде курс долара у 2018 році

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Голосіївському районі Києва правоохоронці затримали власника фальшивого обмінного пункту валют.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
долар, валюта, літаки, валютний ринок
Священик так втомився від плачу дитини, що втягнув їй долонею по обличчю.
0
0
16:21 21.06.2018
В результаті сім'ї для того, щоб не урізали норми, намагаються витрачати рівно стільки, скільки виділяють
0
0
16:06 21.06.2018
Українці показали ставлення до російської мови
0
0
15:45 21.06.2018
Усі, хто не склав, може спробувати свої сили наступного року
0
0
15:00 21.06.2018
Документ вже отримав підтримку профільного комітету і був прийнятий у першому читанні
0
0
14:24 21.06.2018