Уряд США завдав удару по українському виробництву, причиною якого став недолік законодавства. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку України.

"Офіс торговельного представника США призупинив для частини українських товарів дію Генералізованої системи преференцій. Як відомо, вона давала можливість безмитного ввезення на територію США більше 3,5 тис. видів товарів з України", — йдеться в повідомленні.

За інформацією чиновників, під дію потрапили 155 видів товарів, серед яких продукти харчування, а також легкої, деревообробної та машинобудівної промисловості. Також заборона торкнулася української електроніки.

"Ми перебуваємо в постійному діалозі з урядом США і працюємо над вирішенням проблеми. Одночасно, зняття обмежень залежить від прийняття Верховною Радою законопроекту №7466, більш відомого як проект закону "Про організацію колективного управління", — підкреслюється в тексті повідомлення.

Популярні новини зараз

Анна Богдан заговорила про зради після фіналу "Холостяка": "Ніколи не пробачу"

Донька Тоні Матвієнко пішла стопами мами: за це її покохав Мірзоян

Колишню дружину Дзідзьо Slavia завалив квітами таємний шанувальник: "Хлопчик подарував"

"Більше нічого показати": "Холостяк" Заливако розсунув ноги біля Анни Богдан

Показати ще

У самому проекті закону встановлюється ефективна і прозора система авторського і суміжного права.

За результатами минулого року, лідер за приростом ВВП країни "залишив позаду" інші країни Євросоюзу і навіть Російську Федерацію на кілька відсотків. Про це повідомив економіст і керуючий приватним інвестиційним фондом у США Володимир Компанієць на своїй сторінці в соцмережі.

На опублікованому економістом графіку видно, що Україна посіла перше місце за кількістю приросту ВВП. На другому місці розташувалася Молдова. Однак наша країна випереджає її трохи більше, ніж на 1%. Після неї йде Російська Федерація, яку Україна випереджає на 1,36%.

Нагадаємо, через напруженість у політичних відносинах з Росією Сполучені Штати Америки вирішили відродити Другий флот, який був відповідальним за західну частину Атлантики.

Американський Другий флот, який відповідав за західну частину Атлантичного океану, був розформований восени 2011 року у зв'язку з реструктуризацією ВМС США, а також із фінансових причин.

Дивіться сюжет про економіку

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", флот США почав операцію в Сирії.