Онлайн-сервіс "Приват24", а також термінали та банкомати ПриватБанку неочікувано вийшли з ладу. Такий сюрприз у період масового "банкопаду" добряче полоскотав нерви українцям.

Про це повідомляє сайт Рoliteka.net.

У фінустанові пояснили, що немає приводів для занепокоєння, всі незручності тимчасові.

Зазначається, що збої можливі з 10-ї ранку вівторка, 6 червня. Спеціалісти IT-служби обіцяють відновити нормальну роботу системи у максимально короткий термін.

Збій у роботі "Приват24", банкоматів та терміналів пов'язаний із проведенням регламентних робіт.

Популярні новини зараз
ТЦК побачить усіх: як нові правила мобілізації допоможуть військкоматам знайти чоловіків будь-де Банки почнуть блокувати пенсійні картки: стареньких попередили про нові обмеження Українцям виплатять від 1500 до 8000 грн: хто й на яких умовах отримає допомогу Грошей далі не буде: що має зробити кожен пенсіонер
Показати ще

"Подібні дії необхідні для нормальної роботи системи. Роботу сервісів мають відновити впродовж години", - заявили у ПриватБанку.

Також керівництво фінустанови приносить вибачення за тимчасові незручності.

Як повідомляв портал "Знай.ua", ПриватБанк спростував чутки про угоду з лотерейним оператором.