Генпрокурор Юрій Луценко підтвердив виявлені факти знущання над ув'язненими і масового побиття затриманих в Одеському СІЗО та заявив, що за це відповість особисто керівник ізолятора.

Генпрокурор розкритикував дії керівництва Одеського СІЗО, яке нехтує закони України,  повідомила прес-служба ГПУ.

"На жаль, те, що відбулося в Одеському слідчому ізоляторі, вказує на повне нехтування законом з боку керівництва даного закладу", – заявив Юрій Луценко.

Луценко зазначив, що його шокували факти порушення норм утримання в'язнів. Зокрема, генпрокурор розповів про в'язня, який відбуває покарання за вбивство, і вільно розгулював територією СІЗО.

Генпрокурор вкотре сказав про реформування всієї пенітенціарної системи. За його словами,  туди мають прийти абсолютно нові люди.

Популярні новини зараз

У Львові помер онкохворий, якого "викинули" з лікарні, медики вразили байдужістю: "Хтось виживає, хтось помирає"

Мальовниче село пропонує 50 тисяч доларів за переїзд на пмж: чудовий варіант молодим людям

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Показати ще

Луценко зазначив, що через корумпованість та погане фінансування українські в’язниці на межі бунту.

"Робота там – низькооплачувана, а сама служба корумпована, нехтує законами і неефективна. Ми повинні, і я говорив про це з прем’єр-міністром, кардинально реформувати пенітенціарну службу. Це означає більшу зарплату, новий персонал і нове керівництво," – заявив генпрокурор.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Генпрокуратура оприлюднила відео, яке підтверджує нелюдське поводження з утриманими в одеському СІЗО.