Стало відомо, хто заважає визнанню Єдиної помісної церкви

поділитись
Москва тисне на Константинополь

Секретар Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату Євстратій (Зоря) повідомив, що для визнання Української помісної церкви необхідне хрещення Константинопольського патріарха.

Про це він заявив в інтерв'ю 112.ua.

Архієпископ зазначив, що Константинополь нерішучий у цьому питанні, адже Москва, як найбільша православна церква у світі, тисне на нього та погрожує розколом у разі визнання УПЦ.

"Тому Константинополь спостерігає поки з боку, чим усе закінчиться. Як тільки вони побачать, що ситуація розвивається остаточно на користь УПЦ КП, вони її відразу ж визнають", - заявив Євстратій.

Він додав, що на рішення Константинопольського патріарха впливає статус церкві у державі. Якщо з'явиться закон, що це Російська церква в Україні, то буде легше визнати Українську церкву.

Зазначимо, що у ВР готуються до розгляду законопроекту про особливий статус для церков, керівні центри яких знаходяться у країні-агресорі - Росії.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Немирові, на Вінниччині, людей змушують підписувати документи, щоб місцева церква перейшла до Московського патріархату.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
церква, Московський патріархат, Київський патріархат, Євстратій, УПЦ
В багатьох аспектах не зробили того, що потрібно було зробити
0
0
22:25 26.04.2018
Найбільш затребувані в Україні таблетки від кашлю будуть доступні тільки в Узбекистані
0
0
21:52 26.04.2018
Ціни стануть навіть вище, ніж у столиці
0
0
21:17 26.04.2018