Раптове похолодання у Львові пов'язують з сьогоднішнім сонячним затемненням.

Сьогодні у місті Лева температура опустилась до 13 градусів, на завтра ж похолодання очікують на території всієї України, передає "ТСН".

Нагадаємо, повне сонячне затемнення очікується близько о 21:30 вечора, тож в Україні його не побачать.

Головними глядачами одного з найдовших сонячних затемнень в історії стануть жителі Сполучених Штатів.

Як повідомляв "Знай.ua", сьогодні весь світ готується слідкувати за найбільш очікуваною подією року – сонячним затемненням. Не випадково його охрестили американським, адже найкраще цей феномен буде видно мешканцям півдня та півночі США.

Популярні новини зараз
Готуйте близько 2000 грн: "Нафтогаз" пояснив, що має встановити кожен споживач Готуйтесь до тривалих відключень світла влітку На фронт їдуть хворі і криві: до ТЦК та ВЛК зробили важливе звернення Відпочиватимуть більше тижня: у МОН зробили уточнення щодо весняних канікул
Показати ще

СохранитьСохранить