Вже у цьому році патрульна поліція України почне відеофіксацію порушень правил дорожнього руху.

Про це "112 Україна" розповів речник МВС Артем Шевченко.

"Поліція готується до того, щоб почати вимірювати це порушення (перевищення швидкісного режиму в 50 км/год для автомобілів з 1 січня 2018 року). Зараз вона цього не робить через відсутність певних технічних пристроїв, але активно готується, щоб почати це робити. Відео- і фотофіксація правопорушень не запрацює з 1 січня. З 1 січня значно активізується робота над цим", - повідомив Шевченко.

За прогнозами МВС, фото- відеофіксація почне роботу у першому кварталі 2018 року, а за песимістичними прогнозами - з середини або в першій, можливо, у другій половині року.

Зазначимо, що Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність за правопорушення в сфері забезпечення дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі (за допомогою технічних засобів, які дають можливість здійснити фотозйомку або відеозапис і функціонують згідно з законодавством про захист інформації), відповідальні за це юридичні та фізичні особи, за якими зареєстровано транспортний засіб.

Популярні новини зараз
76-річний Стів Мартін із "Рожева Пантера" та "Оптом дешевше" йде з кіно заради 9-річної доньки: "Більше не хочу цього" Що заборонено робити 14 серпня: Медовий Спас має правильно розпочати Успенський піст ЗСУ обіцяють платити за кожного спійманого окупанта: найсильніше потрібні злочинці Кадирова Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

Дивіться: штраф за порушення ПДР можна сплатити на місці

Як повідомляв портал "Знай.ua", з початку 2018 року в Україні набули чинності нові норми максимально дозволеної швидкості руху транспорту: в населених пунктах вона зменшиться до 50 км/год з 60 км/год.