В Україні працюють над змінами правил дорожнього рух. Йдеться про фото- і відеофіксації на дорогах, а також про істотне обмежень швидкості, але з 1 січня їх не вдасться впровадити.

Про це повідомив директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко в ефірі телеканалу "112 Україна". Він зазначив, що зміни вступлять в силу, орієнтовно, до кінця 2018 року.

Шевченко підкреслив, що перенесення терміну не завадить патрульної поліції контролювати дотримання водіями нових правил дорожнього руху.

"Поліція готується до того, щоб почати вимірювати це порушення. Зараз вона цього не робить через відсутність певних технічних пристроїв, але активно готується, щоб почати це робити. Відео- та фотофіксація правопорушень не запрацює з 1 січня. З 1 січня значно активізується робота над цим ", - розповів він.

Автоматичний процес фіксації, за його словами, повноцінно запрацює до кінця 2018 року. Але Шевченко не виключає, що система може все почати функціонувати і з першого півріччя.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, українським водіям доведеться витратитися через ініціативу народних депутатів. У Верховній Раді з'явився законопроект, який може повернути обов'язкові техогляди.