Довжелезні черги за біометричними паспортами уже протягом найближчих пари тижнів підуть на спад.

Про це "Радіо Свобода" повідомив прес-секретар Державної міграційної служби України Сергій Гунько.

За його словами, нині ажіотаж навколо отримання документу підігрівається двома основними факторами: безвізом та туристичним сезоном. Незабаром відпустки закінчаться, а отже турпоїздки цікавитимуть українців менше. Тож уже на початку серпня ця складова відпаде.

Співрозмовник звернув увагу на наступний факт: величезні черги за біометричними паспортами аж ніяк не свідчать про те, що всі, хто їх отримає, планують їхати за кордон.

"Статистика перетину кордону набагато менша, аніж статистика оформлення закордонних паспортів. Тому цей ажіотаж має психологічні причини, психологічний характер. У будь-якому випадку – це тимчасове явище", - пояснив Гунько.

Популярні новини зараз

У Львові родич "Хатіко" підняв настрій перехожим - "Рахуємо посмішки"

Семчишин влаштує в Хмельницькому велику чистку, полетять голови: "Більше половини"

Українець потрапив у страшну біду в Чехії, дружина сивіє від горя: "Допоможіть"

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Показати ще

Аби уникнути тисняви, багатогодинних черг та зберегти нерви, у міграційній службі України радять громадянам без нагальної необхідності почекати з оформленням паспортів й оформити документи пізніше у більш комфортних умовах.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", за даними соцопитування, кількість тих,  хто планує оформити біометричний паспорт, складає майже 40%.