У чергу на місце в дитячому садку молоді батьки починають ставати, коли малюк іще в пелюшках. Потрапити до хорошого виховного закладу - справжня проблема, адже маленьких українців в рази більше, ніж садки можуть прийняти.

Втім, міністру освіти України Лілії Гриневич є, чим порадувати батьків - до кінця 2020 року влада планує остаточно ліквідувати черги до дитячих садків. Про це вона заявила в інтерв'ю "Обозревателю".

"Подивимося на статистику: в 2014-му черга становила 95,5 тисячі дітей, у 2015-му - 90,5 тисячі, у 2016-м - 78,4 тисячі, у 2017-м - 65,2 тисячі. Якщо ми рухатимемося з такою динамікою, плануємо наприкінці 2020 року ліквідувати черги в дитсадки", - запевнила чиновниця.

Міністр також розповіла, яким методом збирається "розтягнути" заклади.

Популярні новини зараз
Анджей Дуда виступив у Верховній Раді разом із Зеленським, а путін запустив по Києву ракети: "З росією не може бути справ" Нумеролог Владислав Третяк розповів, навіщо змінювати гімн України і коли в рф будуть голодні бунти: "Перелом у серпні" Олександр Пономарьов захопився, як бійці ЗСУ ювелірно знищують техніку окупантів: "Горить, палає" Вечірка рептилій: 60 новонароджених змій раптово виповзли з ванної орендованого будинку
Показати ще

"Повернення садків, які віддавали не під цільове призначення, будівництво нових садків і перепрофілювання освітніх приміщень. Зараз над програмою подолання черги працюємо разом із місцевими органами самоврядування, тому що в залежності від регіону ситуація може дуже різнитися", - додала Гриневич.

Звучить непогано, проте це – геть не радісна новина для тих, хто вже зараз зіткнувся з проблемою браку місць у дитсадках.

Дивіться ролик доктора Комаровського про дитячі садки

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", матусі довели до звільнення виховательку через відверті знімки.