Український режисер Олег Сенцов, якого незаконно засудили в Російській Федерації, в даний момент перебуває в медсанчастині. Правозахисники оцінюють його стан, як стабільний.

Про це стало відомо завдяки заяві адвоката політв'язня Дмитра Дінз.

"У Facebook і взагалі в інтернеті набирає обертів паніка щодо стану Олега Сенцова. Але я можу сказати, що, як мені відомо, він зараз знаходиться в стабільному стані, він так само знаходиться в медичній частині і, відповідно, загрози його стану поки немає", – заявив правозахисник.

У той же час Дінз губиться в здогадах з приводу найближчого майбутнього ув'язненого.

Популярні новини зараз
Соціальні виплати повністю перекроять: держава платитиме більше, але не всім З травня 2025 року Плутон почав задкувати: як ретроградна планета торкнеться чотирьох знаків Зодіаку Українці масово стають ухилянтами: червона мітка у "Резерв+" ставить хрест на планах Нові умови відстрочки: які обставини більше не врятують від мобілізації
Показати ще

"Що буде завтра далі, звичайно, невідомо, бо як сказали лікарі, криза може прийти у будь-який момент", - говорить адвокат.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 29 червня в Москві на Великому Москворецькому мосту, що розташований навпроти Кремля, група муніципальних депутатів Москви а також громадські активісти влаштували акцію в підтримку незаконно засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова. Про це у своєму Twitter повідомила Юлія Галямина, депутат Тимирязевського району.

Так, навпроти Кремля з'явився напис з прізвищем українського режисера Олега Сенцова. Прізвище Sentsov було написано латиницею і його було складено з окремих листів. Також на мосту активісти запалили лампадки.

Як повідомляв портал "Знай.uа" Україна готова передати Російської Федерації 23 її громадян, засуджених до тюремного ув'язнення за різні злочини лише за умови, що 23 українці повернуться на Батьківщину. Це стосується в'язнів, яких утримують за ґратами з політичних мотивів. Про це у п'ятницю, 29 червня, заявила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова під час брифінгу.

"Ми готові передати РФ 23 росіян, засуджених в Україні за підготовку терактів, шпигунство, бойові дії в обмін на 23 українця з російських в'язниць", - заявила Денисова.

Омбудсмен зазначила, що офіційний Київ готовий забрати з Росії співвітчизників за процедурою екстрадиції, "але і в цьому нам відмовляє Російська Федерація".