Комунальні тарифи у різних містах України різняться. У вересні найбільший середній рахунок за утримання будинків та прибудинкових територій отримали жителі Києва.

Про це повідомляє "Слово і діло". Власникам двокімнатних квартир, площа яких становить 60 кв. м, довелося сплатити у середньому за послуги понад 351 гривню. Ця сума в півтора рази перевищує платіжки у Тернополі та Чернігові. У порівнянні зі Львовом, Кропивницьким та Харковом нараховані комунальні тарифи перевищують вдвічі.

Статистика показує, що найменшу суму за утримання будинків та прибудинкових територій сплачують жителі двокімнатних квартир у Полтаві. Мешканці віддають за послугу 46,2 гривні на місяць. Трохи більше сплачують у Херсоні та Сєверодонецьку. Їм приходять платіжки з сумами 57,6 та 67,8 гривні відповідно.

До прикладу, в Ужгороді тарифи на вищевказані послуги встановлюють управителі будинків. Тому ціни там постійно змінюються.

Популярні новини зараз

Справжні імена та прізвища Дантеса, Саніної, Джамали, Тіни Кароль: Камалія "порвала" всіх

Дружина Влада Ями з новими бровами й пухкими губами стала схожою на ляльку: "Відмінно"

Головне за ніч: пенсії до 3800 грн, повернення Світлани Лободи в Україну, друга молодість Алли Пугачової і одкровення Дзідзьо про розлучення зі Slavia

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Показати ще

Перелік послуг, які зобов'язані надавати житлово-комунальні організації в межах наведених тарифів, чітко затверджені. До списку входить прибирання прибудинкової території, сходових кліток, підвалу, технічних поверхів і даху. За це нараховують 2,11 гривні за кв. м. Тариф на обслуговування ліфтів становить 1,27 гривні за кв. м житла.

Окремо нараховують суми за ремонт внутрішньобудинкових систем гарячого й холодного водопостачання, опалення, каналізації, різноманітних технічних пристроїв та елементів зовнішнього впорядкування території. Тариф установлений на рівні 0,46 гривні за кв. м.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, українцям показали, яку суму зі своїх доходів вони віддають на оплату електроенергії.