Переформатування антитерористичної операції в операцію Об'єднаних сил може привести до ескалації ситуації на Донбасі.

У етмо впевнений військовий експерт Олег Жданов, передає "Гордон". "У законі про реінтеграцію Донбасу є моменти, що суперечать Конституції. Наприклад, до вас можуть увірватися в будинок, провести обшук, відібрати машину і так далі. І в цьому його відмінність від закону про оборону", - сказав Жданов.

Також він додав, що раніше Захід не розумів, що таке АТО. Але і новий закон ясності не вносить.

"Переформатування АТО в операцію Об'єднаних сил - зміна вивіски, яка може привести до збільшення числа обстрілів з боку бойовиків. Вести вогонь у відповідь нашим військовослужбовцям так ніхто і не дозволяє. Захід раніше не розумів, що таке АТО, що проводиться ВСУ. Після переформатування операції ситуація для нього не проясниться ", - резюмував експерт.

Популярні новини зараз

Кияни пішли в "туалетний" наступ, намагаючись очистити місто від смороду

Султан Сулейман з "Величного століття" стане багатодітним батьком, дружина Халіта Ергенча щаслива

Григорія Чапкіса поховали: Ілона Гвоздьова пояснила, чому прийшло мало зірок

Вагітна MamaRika в купальнику надула губки біля басейну - "З целюлькою і трошки дурненька"

Показати ще

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко підписав закон про реінтеграцію Донбасу 20 лютого.

Що значить скасування АТО

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що український парламент звернувся до Кабміну з указом створити Міністерство у справах ветеранів. Варто відзначити, що відомство планується створити на базі Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

За прийняття в цілому відповідного проекту постанови № 7505 проголосував 241 депутат при мінімально необхідних 226. При цьому парламент доручив уряду в місячний термін, до 28 березня, проінформувати Верховну Раду України про виконання цієї постанови.