Історично так складається, що чим складніше економічне становище країни, тим активніше займаються на її території найрізноманітніші шахраї і пройдисвіти.

І це далеко не завжди підозрілі люди в чорних пальто, як їх показують у кіно.

Іноді порівняно чесно відняти у вас кошти норовлять і цілком пристойні на вигляд громадяни. Під виглядом надання найрізноманітніших послуг. Наприклад, страхових.

У всьому світі громадяни трохи недолюблюють страхові компанії за їх педантичність і скрупульозність. Але в той же час - користуються їхніми послугами і знають, що можуть розраховувати на виплати. Але тільки не в Україні!

Чи не сперечаємося - на ринку працюють і чесні страховики, але поруч з ними ховаються і досить каламутні компанії, які можуть довго водити вас за ніс.

Популярні новини зараз

Перловка з м'ясом, грибами і овочами: простий і швидкий рецепт

"Холостячка" Злата Огнєвіч спробувала звабити чоловіків глибоким декольте: "Як корову на ринку продають"

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Показати ще

Сумний досвід

На даний момент в Україні 80% дорожньо-транспортних пригод вирішується за участю страхових компаній.

Автовласники, яких стає все більше - це основна і найнадійніша стаття їх доходу. І саме вони страждають від неохайності страховиків.

За приклад далеко ходити не треба. Нещодавно нам довелося поспілкуватися з жертвою такої неохайності, яка, на жаль, стала вже звичною.

Автовласниця Ірина попросила не вказувати її прізвище, але подія описала детально:

«Абсолютно звичайна ситуація, в задній бампер мого авто в'їхав якийсь тип на« Ланосі », який був застрахований в СК« Домінанта ». Викликали поліцію, склали протокол, людина вину повністю визнав.

У той же день передали всі необхідні документи, стали чекати. Згідно із законом вони ж зобов'язані протягом 90 днів все виплатити.

На даний момент пройшло вже більше 180 днів, а ось, як то кажуть, і нині там. Подзвонює туди іноді, годують «сніданками».

Чоловік в якийсь момент не витримав, вирішили писати скаргу в МТСБУ (Моторне транспортне страхове бюро України), але зовсім ніякого результату це не дало. Тобто держава нас теж захистити не може, а страховики можуть тягнути час, хоч греблю гати. Ми вже й не знаємо, куди бігти, до суду, в ЗМІ, куди? Там і сума не така велика, насправді. Могли б і виплатити, для великої компанії це вже якось зовсім дріб'язково ».

Мережа вирує

До слів Ірини можна додати, що було б дріб'язково, якби її випадок був одиничний. Але сайти з відгуками повні різноманітного негативу в сторону цієї самої «Домінанти». Найчастіше саме з приводу невиплат після ДТП.

І це трохи, зізнатися, дивно. Якщо ви вирішите загугли і дізнатися щось про «Домінанту», то виявиться, що це стара і кимось шановна на ринку страхових послуг України компанія, яка активно займається аграрним сектором і навіть боротьбою з тероризмом.

Ось тільки, як говорив сатирик Жванецький, не можна бути чесним і нечесним одночасно, навіть якщо це відбувається в різних місцях. Якщо благополуччя «Домінанти» в аграрному секторі будується на тому, що в автотранспортному вони займаються відвертим «кидаловом», то гріш ціна цьому благополуччю.

До страхування бізнесу до того ж «Домінанта» підходить так само, як і до решти. Люди, які ризикують мати справу з цією компанією, потім не можуть знайти крайніх і місяцями вимагають, просять, погрожують і благають віддати їм гроші. А натомість чують вже набив оскому: скоро, потім, перевіряємо, переводимо, це вже ваша проблема.

До речі, в минулому році «Домінанта» вже займала почесне друге місце в рейтингу страхових компаній, на яких українці скаржаться найбільше, опублікованому Нацкомфінслуг. Але з тих пір не зробила ніяких висновків і продовжує "тягнути гуму" зі страховими виплатами.

Так, звичайно, економічна ситуація в країні така, що утримати свій бізнес на плаву дуже важко. Можливо, саме тому «домінантний» вирішили піти по слизькій стежці «кидалова» і шахрайства. Правда, сумнівно, що вони зможуть довгі роки вести бізнес таким чином. Хочеться вірити, що постійними «сніданками» і обіцянками зацікавляться відповідний органи.