Аркадій Бабченко говорив про страх смерті у одному із недавніх інтев’ю.

"Помирати завжди страшно. І двадцять років тому, і зараз, і, підозрюю, навіть через сто. Тільки страшно по-різному.

Зараз страх уже інший. Чи не такий гострий. Якось заспокоївся, чи що ... Зараз, принаймні, я вже продовжив свій рід. Ця ниточка житті не буде розірвана. Адже що таке безсмертя, як не наші діти, вірно? Ми продовжуємо в них. Так, хоч за це я спокійний.

Але страшно, що не побачиш, як зростає твоя дитина. Ніколи більше не зможеш обійняти. І дочка ніколи не зможе обійняти тебе. Ось це вже шкода.

Популярні новини зараз
Росіяни можуть завдати масованого удару іранськими дронами Shahed-136, у небезпеці навіть столиця Українцям нададуть грошову допомогу у розмірі 10 пенсій: хто отримає Хліб, борошно та макарони: скільки коштуватиме простий продуктовий набір на початку жовтня Затримка пенсій та соцвиплат: у Мінсоцполітики попередили про можливі "перебої" у нарахуванні виплат
Показати ще

Але тут вже нічого не поробиш. Вади професії. Треба це усвідомлювати. Треба розуміти, що робота у тебе така - якщо буде потрібно, померти разом з цими людьми.

До сорока років все це вже не працює. До сорока років взагалі стаєш обережніше.

Я ось, наприклад, вже третій рік не можу змусити себе знову поїхати на війну.

Свого часу я був хорошим солдатом. Я дійшов до цієї стадії.

А зараз я поганий солдат. Я жити хочу більше, ніж померти".

Раніше "Знай.ua" писав про те, що Дмитро Третьяков, росіянин, якого помістили в СІЗО у Владивостоці, написав жорстке звернення із в'язниці. Як відомо, його посадили за "неугодний" пост, який він розмістив у Telegram.

Мова йде про повідомлення Аркадія Бабченко, яке в Росії було визнано екстремістським відповідною експертизою.

Ув'язнений передав свій лист з проханням про допомогу саме йому.

"Братики мої. Будь ласка. Я вас прошу. Наше з вами завдання - дожити до дев'яноста шести років і станцювати на могилі Путіна. Живими, здоровими і вільними. Будь ласка. Будьте обережнішими. Я тут. А ви - там. Ніякими постами цей режим вже не звалити. А сісти в тюрму - зовсім не наше завдання", - написав Третьяков.

Також чоловік попросив допомоги в інформаційному плані.

"Ну і друге. Найголовніше. Я дуже рідко коли про щось прошу, але зараз - це моє особисте прохання. Коли за твої тексти садять людей... будь ласка. Поширте цей пост. Упирі дуже бояться світла", - сказав він.