Те що українські політики вже почали підготовку до майбутніх виборів, з кожним днем відчувається все більше: всілякий піар на тому, що болить кожного українця – пенсіонери, АТОвці, діти, всілякі загравання з "простими людьми" та селфі на тлі "щасливих співвітчизників".

Так, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман нещодавно відвідав Сумський національний аграрний університет. Політик раптом вирішив поспілкуватися зі студентами та дізнатися їхні плани на майбутнє.

Всім присутнім студентам пан Гройсман задав одне питання: "Як ви бачите своє майбутнє?".

Одна із присутніх, студентка 4 курсу СНАУ Анастасія Планіда гідно відповіла Гройсману на його питання, чим вразила не лише присутніх, а й самого прем'єра. Принаймні, саме так він написав про це у своєму пості в Facebook, та розмістив відповідне відео.

"Довго вагалась – відповіти на це чи ні. У 2014 році я подавала документи до сумського НАУ. Це якраз розгорталися події на сході. В будь-якій родині, в якій є абітурієнти, це завжди нерви. А в мене ще влітку тато йде добровольцем на Схід. І я в нього запитала – ну куди мені поступати? І батько мені відповів: "Йди в аграрний сектор. Що-що, а землю в нас ще не всю розікрали. Земля нас нагодує. От ти хочеш поїхати за кордон, хочеш там працювати. А ти сама маєш змогу підняти нашу країну, здобути освіту, і зробити так, щоб до нас приїздили на заробітки".
Тому я в останній день вступної компанії приїхала сюди і подала оригінал документів. І ось таким я бачу наше майбутнє", - сказала Анастасія.

Популярні новини зараз

Навіть у Бетмена такої ластівки немає: у Києві продають унікальний суперкар на базі BMW

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

Українці поскаржилися Григорію Решетнику на вибір "Холостячки" Злати Огнєвіч: "Більше дивитися не буду"

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

Показати ще

Ніхто крім нас не змінить наше життя

Відповідь, яка мене вразила. Я часто спілкуюсь зі студентами. Під час однієї із зустрічей поставив запитання: яким бачите майбутнє? Відповідь студентки 4 курсу СНАУ Анастасія Планіда (Anastasia Planida) зворушила всіх.

Posted by Volodymyr Groysman on Tuesday, 27 February 2018

Як і годиться перед виборами, прем’єр-міністр Володимир Гройсман почав роздавати українцям обіцянки, що все буде добре, і вже от-от.

Так, прем’єр заявив, що незабаром в Україні почнеться системне зниження цін на газ. Щоправда, коли саме будуть знижуватися ціни, чиновник не уточнив – тримає інтригу.

Як повідомляв портал "Знай.ua", за словами прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, протягом кількох років Україна вийде на повне забезпечення власним газом.