За останні декілька днів стихія завдала Кримському півострову серйозного удару: Роздольненський район накрила серезно посуха, через що ґрунт почав страшенно тріскатися, весь посів перетворився на солому і його довелося дочиста викосити.Про це на своїй сторінці в Twitter пише спільнота "Кримська зима"."Кажуть, що в Роздольненському районі дика посуха. Посіви викошують на солому. Грунт потріскався так, що можна кулак запхати. Стрімкий розвиток Криму за 4 роки, привело нас з 20 століття в 19. Тепер ми стрімко летимо в 18-й", - пише спільнота.

Популярні новини зараз

Українське "Дизель Шоу" продалося каналу країни-агресора: скоро прем'єра

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Льоша Тригубенко вперше після "Холостячки" з'явився з дівчиною: блондинка з великими очима

Волочкова голяка пірнула в крижану воду, навіть банні віники не витримали ці форми

Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що у середу, 16 травня, на північному заході Німеччини пройшовся величезний торнадо. Зараз в районі Нижнього Рейну люди починають наводити порядок.

Відомо, що в Фирзене два постраждалих. Також у ряді населених пунктів ураган зривав черепичні дахи з десятків будинків, побив машини і вирвав з корінням дерева. Покрівельникам більше роботи, але вони обіцяють допомогти людям в найближчі дні. Дороги і рейки розблокували лише у четвер вранці.

Також портал повідомляв про те, що міжнародна група вчених в лабораторних умовах створила світиться шар енергії - кульову блискавку. Момент появи схожого на природне явище магнітного вихору потрапив на відео.