Студент з м. Саратов у Росії Микита Смирнов, який очолює місцевий штаб підтримки президента РФ Володимира Путіна, доніс у правоохоронні органи на саратовську регіональну громадську організацію інвалідів, хворих на цукровий діабет. Про це пише телеграм-канал "4chan".

Повідомляється, що після доносу і перевірок прокуратури до розслідування підключили доктора історичних наук Івана Коновалова, який заключив - пацієнтське суспільство, що допомагає хворим домагатися життєво необхідних ліків, "формує передумови до дискредитації органів влади" і "передає зарубіжним партнерам інформацію про так звані больові точки регіону".

Тепер через студента-медика тисячі людей можуть залишитися без необхідної медичної, освітньої, психологічної та правової допомоги. Як відомо, цукровий діабет – смертельна хвороба, тому багато людей із цією недугою можуть померти.

"Завершальний штрих до цієї картини: Смирнов студент-медик. Микита Смирнов називає свій вчинок "громадянським обов'язком". Нам же здається, що він просто штопаный гондон, якого треба знати в обличчя", - сказано в публікації.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що кіт на прізвисько Амбасадор одержав посаду посла в українському Міністерстві закордонних справ.

Популярні новини зараз

Син Потапа та Ірини Горової перетворився на справжнього чоловіка: "Фіксує красу"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Мама Дана Балана заспівала українською після знайомства з Тіною Кароль: ідеальна "свекруха"

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

Показати ще