Пропаганда терористів так званої "ДНР" немає жодного впливу, якщо вийти на вулиці окупованих територій і ретельно придивитися до всього, що відбувається навкруги. Приміром, та ж сама залізниця, котра з'єднує Макіївку та інші населені пункти.

Залізниця внікуди?

На це звернув увагу у своєму Twitter відомий журналіст і блогер Денис Казанський. На фото видно: проїхати нормально просто неможливо, повсюди все заросло травою, бойовики навіть не думають про відновлення сполучення, зате щоразу "звітують про успіхи" в ефірі сепаратистських каналів.

"Дорога у світле майбутнє заросла!" - іронізують користувачі в коментарях.

Пропаганда в "ДНР": як це працює?

Цікаво, що саме Казанський вже не раз наводив приклади, коли мешканцям Сходу просто "замилюють" очі відвертою брехнею. Чого варта тільки так звана антиреклама, де чоловіків закликають не знайомитися із дівчатами у мережі, бо вони, мовляв, всі "диверсанти", підіслані – не важко здогадатися звідки:

Або ось зразок підручника, за яким змушують вчитися дітей найманці – повністю скопійовані тексти часів СРСР і відверта пропаганда якщо не комунізму, то точно не патріотичних настроїв:

Популярні новини зараз
Окупанти завдали удару по ТРЦ у Кременчуці, багато жертв серед мирного населення Сепаратист Царьов назвав обстріл мирних будинків Києва "демонстрацією сили рф" – спочатку ще й обстрілів "не було" Фіналістка шоу "Холостяк" Яна Соломко втекла в росію і забула про війну: "Виявилося, ти наша ганьба" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Дивіться: Божевільна пропаганда: "ДНР" атакує піснями і підробляє обстріли

Як повідомляв портал "Знай.ua", мешканці приконфліктних зон повідомляють, що терористи періодично грабують дачі та покинуті житлові будинки на північно-західних околицях Донецька. Також, ОБСЄ повідомила, що терористи не допускають спостерігачів ще один прифронтовій населений пункт на північ від Донецька – Круту Балку. Жителі цього пункту раніше часто скаржилися на терористів, в тому числі і на розбій і вбивство сім'ї молочників. Зараз скарг немає – з високою ймовірністю внаслідок відсутності мешканців. ОБСЄ повідомила і про пересування в цьому районі колони бронетехніки – її спостерігачі зафіксували слідами на дорозі між Ясинуватій і Макіївкою.