Кондитерська фабрика АВК (Мукачево, Закарпатська область) віддасть своє майно українській "дочці" Сбербанку Росії в якості застави по кредиту.

Відповідне рішення виніс Господарський суд Закарпатської області 30 січня.Комплекс будівель фабрики і земельну ділянку в Мукачеві по вулиці Духновича, 14 є заставним майном за договором про відкриття кредитної лінії, укладеним між Сбербанком і А.В.К. від 2009 року. Стягнення застави відбудеться в рахунок часткового погашення заборгованості по кредиту А.В.К. на 56,8 млн доларів (1,4 млрд грн в еквіваленті).


Популярні новини зараз

Дан Балан зворушив Тіну Кароль романтичним жестом до її 36-річчя: "Дорога..."

На Львівщині помер легендарний лікар, десятки врятованих втирають сльози: "Жив роботою"

Ані Лорак закрила груди та покинула Україну

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

Показати ще

Наказ видано на примусове виконання рішення госпсуду Закарпатської області від 19 жовтня 2017 року, яке набуло чинності 17 січня 2018 року.
Після стягнення банк планує продати майно за 21,2 мільйона гривень.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп позбавив Володимира Путіна значної частини доходів: все завдяки антиросійським санкціям, під які потрапили десятки чиновників, компаній і підприємств.

Разом з тим портал повідомляв, що Європейський суд вирішив скасувати санкційні обмеження щодо одіозного бізнесмена і політика Юрія Іванющенка. Він знаходився в близькому оточенні скандального президента-втікача Віктора Януковича.

Також ми писали про те, що у вівторок, 27 лютого, глава України Петро Порошенко призначив двох нових суддів до Конституційного суду. Ними стали Сергій Головатий і Василь Лемак.