Згідно з судовим рішенням, заступник голови СБУ Павло Демчина не зобов'язаний повертати банку "Родовід" заборгованість за кредитом у 31 тис. дол. і 103 тис. грн.

Про це йдеться на сайті "Судова влада" та Єдиного державного реєстру судових рішень.

Так, 30 листопада 2017 Рівненський міський суд задовольнив скаргу Демчини на дії і рішення держвиконавця Шевченківського районного управління юстиції у місті Києві Головного територіального управління юстиції у Києві.

Суд визнав постанову держвиконавця про відкриття виконавчого провадження про стягнення із Демчини на користь ПАТ "Родовід Банк" заборгованості за кредитним договором в розмірі 31 112, 65 дол. США і 103 037,02 грн, неправомірним і зобов'язав держвиконавця або іншу уповноважену особу скасувати постанову держвиконавця про відкриття провадження.

Також суд визнав дії державного виконавця про накладення арешту на майно боржника та оголошення заборони на його відчуження ухвалою від 5 грудня 2016 у виконавчому провадженні № 51113393 від 16 травня 2016 року, неправомірними.

Популярні новини зараз

Оля Полякова знялася в однакових бікіні з 16-річною донькою Машею: немов подружки

"Холостяк" Микита Добринін показав, хто чекає його зі зйомок, і це не Даша Квіткова: "Краса"

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Суд зазначив, що закінчився строк, протягом якого можна складати виконавчий лист на боржника.

У постанові суду зазначається, що 2 липня 2007 року між ВАТ "Родовід Банк" і Демчиною був укладений кредитний договір на загальну суму 28075 дол. США, терміном по 2 липня 2014 включно.

Однак, позичальник свої зобов'язання перед банком не виконує, у зв'язку з чим утворилася заборгованість за кредитним договором, яка становить 31 112, 65 дол. США і 103 037, 01 грн.

Нагадаємо, серед гостей Банкової помітили фігурантів Антикорупційного бюро розслідувань, у тому числі колишнього народного депутата Миколу Мартиненка (Народний фронт) та позафракційного Борислава Розенблата.

Крім того, перший заступник голови СБУ Павло Демчина викрив бізнес-схеми дружини генпрокурора Ірини Луценко, яка є представником президента у Верховній Раді.

Дивіться сюжет про суд

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Грицак побив горщики з Порошенком.