Господарський суд Києва підтвердив законність стягнення дивідендів з російського монополіста "Газпрому". Сума становить 79,8 мільйонів гривень.

Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко в Facebook. Він зазначив, що мова йде про дивіденди російського газового монополіста в АТ "Газтранзит". Гроші направили до державного бюджету.

"Буквально кілька хвилин тому Господарський суд міста Києва підтвердив законність стягнення з" Газпрому "79,8 млн гривень. Це дивіденди російського газового монополіста в АТ" Газтранзит ", які були стягнуті до бюджету України. Продовжуємо виконання судового рішення щодо стягнення з російського газового монополіста в бюджет України 171 мільярда гривень ", - розповів деталі міністр.

У квітні акціонери "Газтранзиту" вирішили направити 90% чистого прибутку за 2016 рік у розмірі 209 мільйонів гривень на виплату дивідендів. Суд в червні заарештував 33,3 мільйонів гривень акцій компанії і стягнув 80,8 мільйонів гривень дивідендів "Газпрому" в рамках стягнення з нього 172 мільярдів гривень штрафу Антимонопольного комітету України.

Популярні новини зараз
Обережно – це струм: українців попередили, що заборонено підключати до генераторів Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Чому українці платять за світло втричі більше: за це питання серйозно візьмуться
Показати ще

Державна виконавча служба відкрила провадження щодо примусового стягнення з газового монополіста штрафу і пені, а також арешту його майна на території України.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Верховний суд України відхилив скаргу "Газпрому" щодо мільярдного штрафу.