Верховний суд України не прийняв до провадження заяву російської компанії "Газпром". Газовий монополіст оскаржував рішення про накладення на підприємство штрафу в сумі 85,966 мільярда гривень.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". Штрафні санкції "Газпром" отримав за рішенням Антимонопольного комітету України. Компанія оскаржувала постанову в суді нижчої інстанції, але безуспішно.

У липні монополіст звернувся до Вищого господарського суду, який також підтвердив накладення штрафу. Останню надію "Газпром" покладав на ВСУ, але й він підтвердив правомірність штрафу й відмовився розглядати заяву компанії.

"Обговоривши доводи заяви та дослідивши додані до нього матеріали, колегія суддів вважає, що подана заява не обґрунтована доданими до неї доказами. Відповідно до статті 11121 Господарського процесуального кодексу України Верховний суд України відмовляє в допуску справи до провадження, якщо подана заява є необґрунтованим", – зазначається в ухвалі Верховного суду.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, НАК "Нафтогаз" не домовився з російським "Газпромом" щодо цін на "блакитне паливо".

Популярні новини зараз
Тіна Кароль змусила Олену Зеленську ревнувати та пишатися одночасно: "Він не залишив" 25 березня українці знову залишаться без світла: навіщо це роблять і коли приготувати ліхтарики Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще