Російський монополіст "Газпром" недорахувався частини прибутку. У порівнянні з 2016 роком доходи компанії впали майже на третину.

Про це повідомляється в фінансових звітах, опублікованих на сайті підприємства. Чистий прибуток "Газпрому" з січня по червень 2017 року склала 408,05 мільярдів рублів. Це майже на 34,7% нижче, ніж за перше півріччя 2016 року.

За підсумками першого півріччя минулого року прибуток компанії була на рівні 625,405 мільярда рублів. Величина доходу, що відноситься до акціонерів ПАТ "Газпром", зменшувалася на 37% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Його суму склала 381,346 мільярда рублів.

У 2017 році виручка від продажів все ж зросла на 4,8%. Цей показник становить 3,21 трильйона рублів. Зростання виручки пов'язане в основному зі збільшенням продажів сирої нафти, продуктів нафтогазопереробки, електричної та теплової енергії.

Популярні новини зараз
41-річний "донор" став батьком 550 дітей – навіть в Україні: тепер вчені бояться наслідків Юрій Горбунов впевнений, що заслуговує на краще, як і Катя Осадча: "Як це довго" Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

На цьому тлі у "Газпрому" зріс показник чистого боргу на 19%. Станом на 30 червня 2017 року він становить 2,29 трильйона рублів.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Україна відмовилася від закупівель газу у "Газпрому" і знайшла заміну йому в Європі.