Російський газовий монополіст "Газпром" відзначився "досягненням" в світовому рейтингу. Компанія виявилася зовсім не дружньою до навколишнього середовища.

Про це повідомляється в звіті вчених британської організації Carbon Disclosure Project. Російський "Газпром" визнали, за підсумками дослідження, одним з головних джерел парникових газів в світі.

Вчені підрахували, 25 великих світових компаній за останні 28 років викинули в атмосферу більше половини обсягу парникових газів від загального показника. Він становить приблизно 833 мільярдів тонн вуглекислого газу, метану та інших шкідливих газів.

Найбільше в забрудненні атмосфери Землі парниковими газами відзначилися вугільні компанії з Китаю. Їх викиди складають 14,3% від загальних показників світової промисловості.

Вчені склали окремо рейтинг і для окремих компаній. У списку лідерів по шкідливим викидам виявилися фірма з Саудівської Аравії Saudi Aramco - 4,5% і російський "Газпром" - 3,9%.

Популярні новини зараз

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Показати ще

Але це не єдині представники РФ в рейтингу. До переліку великих джерел парникових газів потрапили ЛУКОЙЛ, "Роснефть", "Сургутнефтегаз". Також до нього включили всю вугільну галузь Росії.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, вірус Petya.A, який став причиною наймасовішої кібератаки в Україні, добрався і до Росії. Від нього постраждав монополіст "Газпром".