Ціла низка країн, які входять до складу Євросоюзу, погодилися на транзит газу в Україну.

Про це повідомляє Politeka.

За словами комерційного директора НАК "Нафтогаз України" Юрія Вітренка, імпорт вже вдалося налагодити зі Словаччини, Польщі та Угорщини. Тобто у послугах російського монополіста більше немає жодної потреби і Україна як ніколи наблизилася до ресурсної незалежності.

"У нас 23 імпортери. Можливо, пан Ахметов або якісь структури імпортують, але у нього там якась невелика частка ринку і він ні на що не впливає", - підкреслив він.

Вітренко додав, що у виграші передусім будуть громадяни, адже поставки газу до приватного сегменту можна організувати за кілька місяців.

Популярні новини зараз
Отримали переказ – втратили допомогу: ПФУ попередив українців На горизонті квітнева "індексація": кому ще оновлять пенсійні виплати "У першому класі повинні вміти читати": українці обурилися через правила в школі Готуйте запаси та садіть городи: українців попередили про загрозу голоду
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", прибутки Газпрому впали до рекодно низької позначки.