Як говорить статистика, чистий прибуток головної компанії ВАТ "Газпром" за перше півріччя поточного року впав практично до нуля.

Про це повідомляє портал "Політолог".

Згідно з підрахунками, вын склав 17,4 млрд рублів, в той час як за перші шість місяців минулого року - 194,417 млрд.

Показник знизився аж в 11 разів.

Популярні новини зараз
В Україні змінять формат індексації пенсії: до чого готуватись Навіть комуналку сплатити не зможете: Нацбанк посилив правила грошових переказів Ці 7 порушень стають підставою для розшуку ТЦК: перевірте чи є ви у списку Кожен десятий робить це замість сексу: дослідники показали невтішну статистику
Показати ще

Крім того, у другому кварталі 2017 року у корпорації зафіксували збиток у розмірі 90 млрд рублів, а чисті активи за останні три місяці скоротилися на 281 млрд рублів.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", російський газовий монополіст "Газпром" потрапив у список злісних міжнародних порушників. Компанія виявилася зовсім не дружньою по відношенню до навколишнього середовища.