Київський апеляційний господарський суд скасував рішення суду нижчої інстанції щодо штрафу в розмірі 79,877 млн ​​грн для ПрАТ "Газтранзит", яке належить російському "Газпрому".

Рішення суду оприлюднено від 17 липня оприлюднено в Єдиному держреєстрі

"З огляду на, що термін виплати дивідендів на момент винесення оскаржуваної постанови не настав, колегія суддів прийшла до висновку, що задоволення заяви про звернення стягнення на дивіденди від чистого прибутку ПрАТ "Газтранзит" порушує права акціонерів "Газтранзиту", оскільки зазначені кошти на момент стягнення належать "Газтранзиту", але не ПАТ "Газпром", - зазначено в документі.

Нагадаємо, АМКУ прийняв рішення накласти на російський "Газпром" штраф в 85,9 млрд гривень, або близько 3,2 млрд доларів. Всі подальші судові тяжби не дали російської компанії ніякого результату. Згодом АМКУ нарахував 100% пені на 85,9 млрд грн штрафу в сумі 85,96 млрд грн.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що комп'ютери російського газового гіганта "Газпром" також зазнали кібератаки вірусу Petya.А. Про це повідомляють російські агентства, посилаючись на власні джерела в правоохоронних органах РФ.

Популярні новини зараз

Цар-балкон у Києві довів містян до чортиків: "Квартирантам здає?"

Юний підопічний Наді Дорофєєвої вразив суддів "Голосу країни": "Я її дуже люблю"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

14-річний підліток сів за кермо і позбавив життя п'ятеро людей: загинули на місці

Показати ще