В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун спростувала п'ять найпоширеніших міфів про серйозний розлад - аутизм.

На своїй сторінці у Facebook вона розповіла нюанси батькам, діти яких страждають цією хворобою.

Міністр заявила, важливо довіряти тільки перевіреній інформації.

Міф №1. Не хочуть дружити

Супрун вважає, що такі діти можуть здаватися сором'язливими або недружніми, але це тільки тому, що вони не вміють або не можуть повідомляти про своє бажання будувати відносини з людьми так, як це роблять інші.

Популярні новини зараз
В Україні з червня підняли тариф на електроенергію: кому доведеться "відвалити" на півтисячі більше Поки гинуть українські діти, зрадниця Регіна Тодоренко радіє, що задовільняє росіян Перетрусіть скарбнички: дві копійки, за які можна отримати шалені гроші "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників
Показати ще

Міф №2. Не можуть відчувати

Насправді аутизм не робить людину нездатним відчувати емоції - просто такі діти висловлюють їх по-іншому.

Міф №3. Вони "дивні", але переростуть

Міністр охорони здоров'я сказала правду, аутизм виникає внаслідок певних біологічних факторів, які неможливо перерости - це є частиною їх особистості. Тому у багатьох людей якості, викликані аутизмом, зберігаються протягом усього життя.

Міф №4. Виникає з-за поганого виховання

Чиновниця розповіла, що в 1950-х роках з'явилася теорія, яка називається гіпотезою "матері-холодильника". Ця теорія пояснювала розвиток аутизму наслідком впливу матерів, які не виявляли емоційного тепла. Її вже давно спростували.

Міф №5. Схожі на героя Дастіна Гофмана у фільмі "Людина Дощу"

Один з найпоширеніших міфів не всі аутисти схожі на героя у фільмі. У кожної людини свої особливості цього стану. Якщо ви знаєте однієї людини з аутизмом, то це лише означає, що ви знаєте однієї людини з аутизмом. Можливості цієї людини є індивідуальними, тому їх не потрібно узагальнювати на всіх.

Сьогодні є багато міфів про аутизм, спровокованих хибними дослідженнями або ж недостатньою обізнаністю...

Posted by Уляна Супрун on Monday, 2 April 2018

Як раніше повідомляв "Знай.uа", у Великобританії батьки, які вважають, що аутизм викликаний паразитами, створили секретну групу у Facebook. Членство в ній коштує 78 доларів. Один з методів лікування своїх дітей, який практикують члени цієї групи, полягає у використанні вкрай небезпечного кошти.