У Великій Британії батьки, які вважають, що аутизм викликаний паразитами, створили секретну групу в Facebook. Членство в ній коштує 78 доларів. Один із методів лікування своїх дітей, який практикують члени цієї групи, полягає у використанні вкрай небезпечного засобу.

Так, одна із матусь, щоб вилікувати свого маленького сина від аутизму, використовувала потенційно смертельну клізму з відбілювачем, повідомляє британський таблоїд The ​​Sun.

Лікування, відоме як ХД (хлорид диоксид) або MMS (Master Miracle Solution), вживається у вигляді їжі або через клізму. Засіб продається в Англії онлайн-дилерами і складається з двох хімікатів - хлориду натрію і соляної кислоти - які використовуються в хіміндустрії для створення відбілюючих рідин.

Активістка Емма Далмайн змогла проникнути в секретну групу і з'ясувала, що одна з матусь зізналася в лікуванні свого маленького сина саме такою речовиною. Вона давала синові по 25 крапель щодня у вигляді клізми. Однак згодом горе-матір стурбувало те, що хлопчик став слабким і практично не вставав з ліжка.

Після такого "лікування" дитині видалили частину кишечника і встановили калостомістичний мішок. Видання зазначає, що відомий також випадок смерті від Master Miracle Solution.

Тепер цю справу розслідує британська поліція.

Як повідомляв портал "Знай.ua", київські медики довели дитину до смерті через неправильний діагноз

Популярні новини зараз

Руслана Лижичко готується до поповнення у сім'ї? 48-річна співачка захотіла потішити чоловіка своєю маленькою копією

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Показати ще