Гомеопатія абсолютно неефективна, більше того, на думку Уляни Супрун, в деяких випадках лікування гомеопатичними засобами небезпечно для життя. Про це Супрун написала у своєму Facebook.

"Обіцяли, що будемо писати про гомеопатію, поки в коментарях не припиняться суперечки про її ефективності. Виконуємо обіцянку", - написала Супрун.

За її словами, "жодна належне наукове дослідження не змогло довести, що гомеопатичні препарати дійсно працюють".

"У світі є тисячі людей, які вірять у дієвість гомеопатії і наполегливо продовжують лікувати хвороби гомеопатичними препаратами або схожими недоказовими методами. Найчастіше лікують застуду, мігрень або депресію. Однак найстрашніше, що віра в силу гомеопатії спонукає людей з важкими хворобами використовувати її для лікування. Як у випадках з серйозними хронічними захворюваннями або онкологією. Відмовлятися від дієвої та доказової медицини при наявності серйозних захворювань - небезпечно для життя... Відмова від доказової медицини на користь альтернативних методів у багатьох випадках має навіть летальний результат", - пише Уляна Супрун.

За її даними, люди з онкологічними захворюваннями, які лікувалися гомеопатією, вмирали з удвічі більшою ймовірністю, ніж ті, які не приймали такі ліки взагалі. Супрун каже, це пов'язано з тим, що обрали гомеопатію люди відмовляються від дійсно ефективної терапії.

Популярні новини зараз

Кохання Дана Балана і Тіни Кароль виявилось несправжнім, продюсер "1+1" Завадюк у всьому зізнався

Зворушливі привітання на День матері: слова, які торкнуться серця

Дантес показав, де гуляє на травневі без Дорофєєвої: "Непередавана радість"

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще

Також руйнівниця міфів розповіла про головну небезпеку гомеопатичних методів лікування.

"Найбільша небезпека полягає в тому, що популярність гомеопатії дуже стійка. При тому, що зараз ми живемо у час, коли дослідження в області медицини досягли неймовірних результатів і не стоять на місці. Поряд з цим існує феномен гомеопатії - методу, що не лікує, але доходи від продажу якого вимірюються мільярдами доларів щорічно", - пише Супрун.

Супрун також підкреслила, що Моз не закуповує гомеопатію за рахунок платників податків.

Нагадаємо, Супрун розповіла, як уникнути сонячних опіків чи правильно від них позбутися, а також про водний баланс та зловживання алкогольними напоями.

Як повідомляв Знай.ua, міністерство охорони здоров'я запустило e-mail розсилку про здоровий спосіб життя.

Також Знай.ua писав, ще один антибіотик визнаний небезпечним для здоров'я людини. Причиною цього стала велика кількість побічних ефектів, а також безліч шкідливих властивостей при ряді порушень в серцево-судинній системі.