Вижити на окупованих територіях Донбасу, які захопили посіпаки ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького, дуже непросто. У місцевих жителів існує своїй негласний звід правил, виконання яких допоможе зберегти життя.

Про це повідомляє "24 канал". Бойовики контролюють абсолютно все на окупованих територіях, де діє лише правило сили і грошей.

1. Поштові відділення працюють тільки всередині "Л/ДНР", а також на Росію. Це означає, що в Росію можна відправити лист або посилку, а також отримати їх звідти. Але через вартість пересилки це відбувається нечасто. Крім того, є кілька підпільних контор, які працюють з доставками посилки з РФ, а також неокупованої частини України. Але ціни там ще більші й необхідна передоплата. Також ніхто не несе відповідальності за неякісний товар.

2. Діють лише "документи" місцевого значення. Про їх легітимність люди тут не замислюються, вважаючи, що рано чи пізно їх все ж визнають інші.

3. Грошовий переказ в місцевих банках не можна ні відправити, ні отримати, так як банки не ведуть зовнішню діяльність. Цим займаються приватні комерційні центри.

Популярні новини зараз

Це страшніше за Освенцім: масове кладовище невинних душ відшукали в Європі, не дай Боже вам туди потрапити

Богдана з дівчиною та охороною підловили посеред ночі в неочікуваному місці: так ось де гуляє права рука Зеленського

Кароль засвітила розкішні груди і соски: "Знову без ліфчика!"

Зеленський підписав ключовий закон про автомобілі: новий сплеск ввезення

Показати ще

4. Моди в "ЛНР" немає. У так званій республіці не працюють модні брендові бутики, але діє багато комісіонок. Також пустують торговельні центри.

5. В аптеках продаються тільки російські ліки.

6. Люди зникають з вулиць ще до того, як починає діяти комендантська година. Місто здається порожнім і вимерлим.

Фріки і неадекватний культурного життя "ДНР" і "ЛНР"

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, син ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького Станіслав став громадянином Росії і успішно розвиває там бізнес.