У пересічній ситуації під час зупинки автомобіля інспектор патрульної поліції Маріуполя силою вирішив довести свою правоту. Або правомірність дій. І тут же став "зіркою" інтернету.

У Маріуполі стався скандал між водієм та інспектором патрульної поліції, який зупинив його за порушення правил водіння. Вся розмова була записана на камеру, розташовану в автомобілі та багато користувачів впевнені, що поліцейський перевищив свої повноваження.

Почалося все з зупинки автомобіля і прохання показати документи. Однак спочатку водій не був згоден з причиною зупинки, намагався довести, що він нічого не порушував і відмовився пред'являти права "без законних вимог".

Водій з одного боку не відмовлявся надати необхідні документи, але з іншого він не раз просив інспектора представитися та показати своє посвідчення. Однак його прохання були проігноровані і замість слів поліцейський перейшов до дій. Не знайшовши більше аргументів, він відкрив двері машини і буквально виволік водія на проїжджу частину.

Популярні новини зараз

57-річна Моніка Беллуччі розповіла, як виглядати бездоганно без жодної пластики: "Не залежить від віку"

70-річний тато не ховає двомісячну дитину вже тиждень: хоче "поселити" в могилу до бабусі

У покійного Олександра Абдулова знайшовся ще один позашлюбний син: схожість впадає у вічі одразу

Син Софії Ротару розповів про важку втрату, чорний день скорботи для сім'ї: "Спасибі тобі за все"

Показати ще

Відео інциденту було опубліковано в групі соціальної мережі Facebook Маріуполь City. На відео добре видно, як поліцейський пред'являє водієві порушення в тому, що він не пропустив людей на пішохідному переході. При цьому сам чоловік заперечував факт порушення правил дорожнього руху і просив пред'явити докази.

Беспредел Новой полиции #Мариуполь

Беспредел Новой полиции #Мариуполь В конце видео полицейский собрался засунуть камеру в ж#пу водителю...

Posted by Мариуполь City on Thursday, 12 April 2018

"Я нічого не порушував, хлопці, давайте розглядати це", - звертається водій до інспекторів патрульної поліції.

Думки коментаторів були неоднозначними. Не всі згодні, що поліцейський влаштував беззаконня і нагадали, що якщо вас бентежать дії поліції, то потрібно звертатися в органи і писати заяву, а на вимогу представника правоохоронних органів кожний громадянин зобов'язаний надати документи. Але багато хто вважає, що в даній ситуації ні поліцейський, ні водій не повели себе належним чином.

Зміни в ПДР України 2018:

Раніше інформаційний портал "Знай.иа" повідомляв, що у справі по харківському ДТП за участю Зайцевої та Дроновым, одна зі свідків терміново змінила свідчення.