Свавілля чи законна вимога: інцидент з копом розділив українців

поділитись
У Маріуполі поліцейський не вважав за потрібне навіть представитися

У пересічній ситуації під час зупинки автомобіля інспектор патрульної поліції Маріуполя силою вирішив довести свою правоту. Або правомірність дій. І тут же став "зіркою" інтернету.

У Маріуполі стався скандал між водієм та інспектором патрульної поліції, який зупинив його за порушення правил водіння. Вся розмова була записана на камеру, розташовану в автомобілі та багато користувачів впевнені, що поліцейський перевищив свої повноваження.

Почалося все з зупинки автомобіля і прохання показати документи. Однак спочатку водій не був згоден з причиною зупинки, намагався довести, що він нічого не порушував і відмовився пред'являти права "без законних вимог".

Водій з одного боку не відмовлявся надати необхідні документи, але з іншого він не раз просив інспектора представитися та показати своє посвідчення. Однак його прохання були проігноровані і замість слів поліцейський перейшов до дій. Не знайшовши більше аргументів, він відкрив двері машини і буквально виволік водія на проїжджу частину.

Відео інциденту було опубліковано в групі соціальної мережі Facebook Маріуполь City. На відео добре видно, як поліцейський пред'являє водієві порушення в тому, що він не пропустив людей на пішохідному переході. При цьому сам чоловік заперечував факт порушення правил дорожнього руху і просив пред'явити докази.

"Я нічого не порушував, хлопці, давайте розглядати це", - звертається водій до інспекторів патрульної поліції.

Думки коментаторів були неоднозначними. Не всі згодні, що поліцейський влаштував беззаконня і нагадали, що якщо вас бентежать дії поліції, то потрібно звертатися в органи і писати заяву, а на вимогу представника правоохоронних органів кожний громадянин зобов'язаний надати документи. Але багато хто вважає, що в даній ситуації ні поліцейський, ні водій не повели себе належним чином.

Зміни в ПДР України 2018:

Раніше інформаційний портал "Знай.иа" повідомляв, що у справі по харківському ДТП за участю Зайцевої та Дроновым, одна зі свідків терміново змінила свідчення.

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
Теги: 
Маріуполь, інцидент, конфлікт
Прем'єр-міністр розповів, чи буде збільшення ціни на газ
0
0
19:04 15.07.2018
Фіни приєднались до акції протесту проти незаконного ув'язнення Сенцова
0
0
18:46 15.07.2018
Раніше в окупованому Криму виникли серйозні проблеми з прісною водою для поливки сільськогосподарських угідь
0
0
18:28 15.07.2018
Лише активний спосіб життя може забезпечити більш довге та бадьоре життя
0
0
18:19 15.07.2018
Волонтер не втрачає віри у краще та продовжує працювати не дивлячись ні на що
0
0
18:15 15.07.2018