На початку останнього літнього тижня в Україні трохи підскочив курс європейської валюти. Так, 27 серпня, євро виріс на 5 копійок.

Середній курс гривні до європейської валюти у продажу був встановлений на рівні 32,45 грн/€. Про це свідчать дані національного регулятора.

У той же час середній курс продажу долара в банках впав на 4 копійки і склав 27,99 грн/$.

При цьому Національний банк України встановив офіційний курс гривні по відношенню до долара на позначці 27,85 грн/$. Порівняно з попереднім робочим днем американська валюта подешевшала на 3 копійки.

Популярні новини зараз

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Катерина Репяхова не витримала і "втекла" від Віктора Павлiка з дитиною: "Хочеться Стаса Михайлова"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Показати ще

Курс гривні по відношенню до євро НБУ встановив на рівні 32,39 грн/€. Таким чином, європейська валюта подешевшала на 14 копійок.

Національний банк України формує курси долара і євро до гривні як середньозважений курс за операціями на міжбанківському ринку за день. За офіційним курсом НБУ населення купувати валюту не може.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вже відомий офіційний курс іноземних валют Національного банку України (НБУ) на понеділок, 27 серпня. Так, курс долара, в порівнянні з показниками у вихідні дні, 25-26 серпня, впав - 27,85 гривень. Про це повідомляє прес-служба офіційного регулятора.

Так, долар, знизився на 3 копійки. У той же час євро подешевшав на 14 копійок, а вартість російського рубля з неділі зменшилася на 6 копійок.

Тим часом експерт Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин заявив, що різке падіння рубля пов'язане з введенням чергових санкцій США проти Росії. Так, фахівець пояснив, що майбутнє російської національної валюти залежатиме від того формату санкцій, який обере США.

Варто нагадати, що курс євро в Україні традиційно орієнтуватиметься на тенденції на світовому валютному ринку FOREX, де намітилася корекція після тривалого падіння.

Євро на наступному тижні коливатиметься в інтервалі 1,1300-1,1600 долара за євро. В Україні готівковий євро продаватимуть за ціною від 31,40 до 32,20 гривень за один євро.

Нагадаємо, Україна отримає від США шалені гроші.

Як повідомляв Знай.uа, ціни на бензин в Україні різко зміняться.

Також Знай.uа писав, у НБУ пояснили, чому "скаче" гривня.