У грудні буде досить багато релігійних свят, які вирізняються своєю важливістю. Введення, свято Катерини, Андрія Первозванного, День святого Миколая і День Надії. Погодьтеся, список досить значний. І щоб ви не пропустили нічого важливого, ми вирішили розповісти вам, які будуть свята в грудні.

Введення в храм Пресвятої Богородиці - 4 грудня

Це одне з 20-и найбільших свят в році. За переказами, Діву Марію віддали в храм, щоб вона служила господу у віці трьох років. Введення в храм Пресвятої Богородиці - це грубо кажучи, річниця цієї події.
Є досить цікава традиція на Введення у храм Пресвятої Богородиці. Вважалося, що майбутнє господарів будинку буде залежати від того, хто перший увійде туди в свято. Якщо це буде молодий і красивий хлопець, то рік буде дуже вдалим, а якщо стара негарна жінка, то все буде навпаки. Тому, в свято Введення в храм Пресвятої Богородиці іноді будинку були зачинені.

День святої Катерини - 7 грудня

Це свято приурочене святій Катерині, яка прийняла християнство, і за це була убита. Історія свята майже нічим не відрізняється від інших, а ось традиції в День святої Катерини набагато цікавіші.
7 грудня - єдиний день в році, коли хлопці ворожили і робили різні ритуали, щоб Бог послав гарну дружину. А проходив цей процес так: 7 грудня брали вишневу гілку і ставили в воду. Якщо до Різдва вона розцвітала, значить все буде добре і скоро весілля.

Популярні новини зараз
Гороскоп на липень 2022: всі знаки Зодіаку зіткнуться з труднощами, але Козероги, Овни та Діви зловлять удачу за хвіст Олексій Арестович розповів про плани окупантів на серпень, і як ЗСУ збираються їх ламати Білоруський диктатор лукашенко закликав рф "тримати палець" на червоній кнопці: "Повинні бути" Потап відповів Анастасії Приходько на її "фе" щодо репера та нагадав про головного ворога: "Ми всі патріоти"
Показати ще

Свято Андрія Первозванного - 13 грудня

В цей день всі віруючі вшановують пам'ять Андрія Первозванного, адже він був першим кого покликав Ісус з усіх своїх учнів. А в народному календарі 13 грудня - це початок зими.
Потрібно відзначити, що це дуже важливе свято, тому в День Андрія Первозванного є багато заборон і можна навіть гадати.

День святої Варвари - 17 грудня

У народі вважалося, що Варвара могла зцілювати людей від будь-яких недуг. Тому вона і стала святою, а пізніше з'явився таке свято. Традиції в цей день говорили, що дівчата збиралися вечорами і ворожили на хлопців, за яких хотіли б вийти заміж.

День святого Миколая - 19 грудня

Так, це саме те свято, коли дітям потрібно класти подарунки під подушку. Але для віруючих людей День святого Миколая набагато важливіший. Вважається, що він перевозить душі убитих воїнів на той світ, у нього є ключі від раю. Святий Миколи зазвичай не тільки допомагає всім, але і карає тих, хто працює в свята, бреше, грає в карти.

День Надії - 22 грудня

У це свято бездітні пари зазвичай моляться про те, щоб Бог дав їм дитину. Тому, всі, хто не можуть завести чадо, в День Надії зазвичай відправляються до церкви і молять Бога про це.

Дивіться: православні свято у грудні 2017 року

Тепер ви знаєте, які релігійні свята є в грудні і точно нічого не пропустите.