У першому місяці літа 2018 року українців очікують двадцять робочих днів і десять офіційних вихідних і свят.

День Конституції Україна відзначатиме 28 червня, у зв'язку з цим, Кабінет Міністрів рекомендував перенести робочий день з п'ятниці 29 червня на суботу 23 червня.

Таким чином, наприкінці місяці українців чекає чотириденний відпочинок:

27 червня передсвятковий день, скорочений на одну годину;

28 червняДень Конституції України (цього року випадає на четвер);

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко видала, як "запала" на одруженого Арсена Мірзояна: "10 років кохання"

Принесуть біду і бідність: які речі не варто купувати і зберігати в домі

"Зайка" Юлія "повернулася" до Міші Заливако після фіналу "Холостяка": "Проявив турботу і увагу"

Сумська розповіла, навіщо забезпечує 40-річну доньку разом з онукою: "Залишилася вдовою...я все їй дам"

Показати ще

29 червняперенесений вихідний день з суботи;

30 червня та 1 липня - вихідні.

День Конституції україни - державне свято на честь прийняття Конституції України.

Верховна рада України прийняла Конституцію 28 червня 1996 року. Депутати працювали над проектом, залишаючись у сесійній залі всю ніч з 27 на 28 червня.

Прийняття конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Це стало найважливішим кроком в забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", у цьому році за православним календарем Свята Трійця припадає на 27 травня. Згідно розпорядження Кабінету міністрів України, ми отримали три державних вихідних, зокрема - 26, 27, 28 травня, один з них переноситься на понеділок.

Слід зазначити, що рішення щодо вихідних стосується підприємств, установ і організацій з 5-денним робочим тижнем і 2 вихідними - суботою і неділею. Втім, існують і кілька винятків, таких як Укрпошта, органи Пенсійного фонду, Державна казначейська служба. Спеціальний режим роботи банків та їх установ у зазначені дні регулює Національний банк України.

Також портал повідомляв про те, що 27 травня православні святкують одне з найбільших свят - День Святої Трійці. Здавна в цей день віруючі здійснювали ряд обрядів і читали заговори, щоб уберегти своїх рідних і близьких від різних напастей.

У цей день все несли в своє житло цілі оберемки зелені, молодих гілочок, здебільшого для цього використовували вербу, липу. Гілки розміщувались прямо над віконними рамами, над дверима, обов'язково при вході в будинок.