В результаті внутрішньої перевірки 25 керівників підприємств держконцерну "Укроборонпром" відсторонили від обов'язків.

Про це сказав президент Петро Порошенко під час виступу на Львівському бронетанковому заводі. "Кримінальні провадження у присвоєння, розтрату майна, зловживанні службовим становищем матимуть абсолютно рішучу мою реакцію", - сказав президент.

Також президент попросив керівництво концерну заохотити сили внутрішньої безпеки, які змогли виявити корупціонерів. За даними фактами порушили 41 кримінальну справу і значна кількість справ знаходиться в судах.

Завдяки перевіркам вдалося попередити розкрадання в розмірі 631 млн грн.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що українська влада нарешті зробила перші конкретні кроки для відновлення власного патронного виробництва. І не просто відновлення. В Україні будуть штампувати боєприпаси за стандартами НАТО.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів звільнили від оплати за газ: хто отримає пільги "Ощадбанк" попередив пенсіонерів: що буде з картками та виплатами Морози та снігопади не відпустять у березні: чого чекати від погоди Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще