Спроба врегулювати використання червоно-чорного прапора УПА нарівні з українською символікою, яку зробили у Верховній Раді, може погано відбитися на досягненнях країни на зовнішньополітичній арені.

Про це в ефірі українського каналу заявив експерт з міжнародних відносин Руслан Осипенко.

"Всі сусіди, які мали будь-які негативні відносини з Україною, які ототожнюються з цим прапором, вони будуть виступати і використовувати це. "Ви бачите, хто прийшов до влади в Україні, ви бачите, що вони роблять, а ми вам говорили". Росія 100% заявить, що там все "бандерівці" і фашисти", - заявив він і підкреслив, що на таку реакцію можна розраховувати і від кількох наших західних сусідів."Ми можемо побачити цілий хор тих, хто сидить на грошах Москви. А таких і в Європі дуже багато. І політиків, які їздять в Крим і т.д. Побачите, що ця тематика буде мусуватися, але навіщо нам підставлятися, послаблювати свою зовнішньополітичну позицію в той момент, коли сформувався фронт протидії Москві", - резюмував Осипенко і зазначив, що для початку потрібно заговорити про наміри, а не відразу проводити всі на законодавчому рівні.

Популярні новини зараз

"Чізбургер з зубами": була виявлена найдивніша і моторошна риба

У їдальні Верховної Ради з'явився дивний десерт за 66 гривень - "Білосніжка і сім гномів": "Самим не гидко?"

Злата Огнєвіч зняла ліфчик перед фіналом "Холостячки", щоб познайомити зі своїми "ріднулечками": "Так грайливо"

Бігус заявив, що надав неправдиву інформацію про знайдені у Ківи золоті злитки

Показати ще


"Це дало б можливість подивитися на реакцію всіх країн, зважити, хто і як може реагувати, які контраргументи ми можемо протиставити. Зовнішня політика на емоціях не будується. Якщо вона будується на емоціях, то вона має тоді наслідки для пересічних громадян і держави", - додав експерт.

Осипенко наголосив, що це питання негативно позначиться на інформаційному полі навколо України.

"Найголовніше, що ми передаємо їм в руки інформаційний привід, навколо якого вибудовуватиметься політика, яка не завжди буде дружньою по відношенню до України. Це послаблюватиме нашу позицію. Я не гадаю, що зараз час саме для цього питання", - підсумував експерт.

Експерт попередив про проблеми через прапор ОУН УПА


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Польщу охопили масові протести і демонстрації через зміни в законі про аборти. Люди борються не тільки з представниками влади, а й один з одним.