"Бабине літо" йде геть, і вже з наступного тижня укранці відчують подих зими, що наближається.

За прогнозами Укргідрометцентру, 24-25 жовтня, в країні температура вночі опуститься до 2 градусів морозу. 24 жовтня пройдуть помірні дощі на заході, а в північних областях подекуди вони будуть з мокрим снігом.

25 жовтня в західних, північних та місцями центральних областях невеликі дощі.

На решті території опадів синоптики не обіцяють. Уночі температура коливатиметься від 4 градусів тепла до 2 градусів морозу, в західній і південній частинах 1-7 градусів тепла, на крайньому півдні - до 10 градусів, вдень 3-9 градусів тепла, на півдні країни та Закарпатті 8-14 градусів, в Криму - до 17 градусів.

Популярні новини зараз
Жінки на заводи, чоловіки – в окопи: ветеран закликав масштабувати мобілізацію "Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади Скасування табелів у школах: як тепер оцінюють знання школярів Соцвиплати перетворяться на борг: кого змусять повернути гроші
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", північний холод почне витискати тепло на південь країни.