Український мандрівник Сергій Гордієнко плив Дніпром з Одеси майже два місяці і подолав на своєму особистому каяку більше тисячі кілометрів.

Відомо, що чоловік був на самоті, на суші зупинявся для відпочинку і для того, щоб поділитися досвідом з такими ж ентузіастами, як і сам. Про це йдеться в сюжеті оного з українських телеканалів.

Два місяці наодинці з водою і своїм найкращим другом – одномісним довгим човном – каяк. До Монастирського острова у Дніпрі чоловік дістався з Одеси.

Популярні новини зараз

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

"Мона Ліза" по-українськи: курсантка вразила схожістю з образом з полотна Леонардо да Вінчі

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Показати ще

"Жити в цьому човні як на яхті – неможливо. Можливо тільки терпіти, терпіти до тих пір, поки це можливо. Найдовше для мене – це було 3-4 доби за берегом", – розповів мандрівник Сергій Гордієнко.

Для Сергія ця експедиція не перша. Він не злазить з плавзасобів більше 45 років. У січні він завершив свою піврічну поїздку до Батумі, здолавши на каяку аж 4 тисячі кілометрів! Від Дніпра до Одеси, Румунії, Болгарії, Туреччини і, нарешті, Грузії. Втім, сьогодні Сергій каже, що українська експедиція Дніпром була аж ніяк не легше.

Ледь діставшись до пункту призначення, Сергій вже будує плани на наступну експедицію. Вона буде в рази масштабніше. Триватиме більше року, адже маршрут пройде через Середземне море. Втім, найближча мета чоловіка – відпочити і як слід виспатися.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з початком літа українці починають планувати свій відпочинок. Одні обирають вітчизняні курорти, інші – віддають перевагу закордонним відпусткам. Але іноді вартість відпочинку на батьківщині майже не відрізняється від вартості іноземних курортів, а іноді – виявляється дорожче.

Найпопулярнішими для відпочинку в Україні залишаються чорноморські курорти. Відпочиваючі найчастіше їдуть засмагати до Одеси, Херсона, Миколаїва, Бердянська та на курорти, які розташовані в райцентрах цих областей, де туристів чекають численні бази відпочинку і санаторії. Відпочинок у великих містах зазвичай коштує набагато дорожче.

Як повідомляв портал "Знай.uа" адміністрація невеликого містечка в Туреччині оголосила про вакансії на професію мрії кожного – блогера-мандрівника. Щоб знайти нового співробітника було створено спеціальний проект "Краща робота в Туреччині". В його рамках було оголошено конкурс на місце "професійного туриста".