Різкий стрибок цін на автогаз блискавично позначився на тарифах українських служб таксі.

Таку заяву зробив адміністратор проекту Vtaxi.info Олексій Дробот, передає портал "Стіна".

"Вони завжди рахують тариф, виходячи з ціни автогазу, а не бензину. "Мінімалку" підняли приблизно на 5 грн та додали від 50 копійок до однієї гривні до ціни за кілометр. А хтось просто зменшив кілометраж, що входить у мінімальний тариф", — сказав він.

До речі, як відомо, 21-22 серпня ціна на скраплений газ на заправках великих мереж зросла в середньому на 50 копійок, досягнувши вартості в 15,50 грн за літр. Причина такого різкого подорожчання - брак палива в країні.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів в Україні можуть позбавити житла: головні умови Заберуть літні канікули: до якого числа триватиме навчальний рік у школах Гороскоп на сьогодні 27 березня: загроза Левам, пекло Стрільців та потреба в самотності Риб Не тільки гречка: через подорожчання українці розкупили ще одну крупу
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", аналітики спрогнозували ціну на скраплений газ. За їх підрахунками, вартість може зрости до 18 гривень за літр.