Український спортсмен Богдан Нікішин виборов бронзу Чемпіонату Європи і очолив рейтинг FIE кращих шпажистів світу. Про це повідомляє fie.org.

Український шпажист Богдан Нікішин став номером 1 світового рейтингу FIE у чоловічій шпазі. Він очолив рейтинг завдяки тому, що завоював бронзу на чемпіонаті Європи, який проходив у сербському Новому Саді.

Раніше у Ванкувері Богдан Нікішин виграв етап Кубка світу і завоював срібло. У фіналі йому вдалося здолати чемпіона Ріо.

Нікішин ста переможцем етапу Кубка світу, а вступив в боротьбу зі стадії 1/32 фіналу. Спочатку українець переміг Альваро Ибанеса (15:8) з Іспанії, потім Микиту Глазкова (7:3) і Георгія Бруева (13:12) з Росії. В ¼ фіналу Нікішин впорався з Габріеле Чимини (15:12) з Італії, а в 1/2 вперше в кар'єрі виграв у олімпійського чемпіона Ріо-2016 у командній шпазі та дворазового чемпіона Європи в індивідуальній шпазі Янніка Бореля 15:11 з Франції.