Таргани, цвіль і болти: українцям показали, як випікають духмяний хліб

поділитись
Знімати фільми жахів

Колишній працівник хлібозаводу "Козятинхлеб" у Вінницькій області Володимир Мельник опублікував фотографії зі свого колишнього місця роботи.

На них можна побачити цілковиту антисанітарію. На заводі гниле обладнання, жахливі туалети, грибок і пліснява на стінах. Також він показав надіявся і хліб з болтом всередині.

Користувачі мережі були в шоці, коли побачили таке хлібозавод. У деяких виник блювотний рефлекс. Всі вважають, що такого просто не повинно бути.

"Сталіна на вас немає", - написав один користувач.

Як роблять хліб: екскурсія на хлібзавод

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що власниця продуктових магазинів в Калузі, Росія, Яна Гурова вирішила припинити благодійну акцію "Полки добра", в рамках якої за свій рахунок безкоштовно роздавала хліб пенсіонерам. Причина криється в агресії і негативі з боку тих, кому вона намагалася допомогти.

Відзначається, що постачальник хліба запізнювався з завезенням продукту, що призвело до величезної черги, і приходять на роботу продавців "вже зустрічали з негативом".

Автор матеріалу: 
Александр Титаренко
Теги: 
хліб, завод, фото
Усик став першим в історії українцем, який став абсолютним чемпіоном світу в першій важкій вазі, завоювавши пояси WBC, WBO, WBA, IBF, The Ring
0
0
09:06 23.07.2018
У Києві зросли ціни на хліб, масло і молоко, а МВФ дав оцінку діям адміністрації Трампа
0
0
08:44 23.07.2018
За рік кількість мігрантів у цій країні стала більше
0
0
08:26 23.07.2018
Українці "смакують" ці фото в соціальних мережах
0
0
03:42 23.07.2018