"Укренерго" пропонує запровадити новий тариф. Основна складова зміни тарифу лежить у графі витрат на оплату праці. Про це повідомляє Facenews.

Очікується, що новий тариф буде на рівні 5,694 коп/кВт/ч. Про це повідомив фінансовий директор ДП "НЕК "Укренерго" Сергій Єрмак, зазначивши при цьому, що це дозволить збільшити зарплату працівникам компанії в середньому на 30%.

"90 % загальної суми будуть спрямовані на підвищення зарплати робітників та інженерів напрямків експлуатації мережі, оперативно-диспетчерського управління та ІТ. Підвищення зарплат передбачено Галузевою угодою, а також законом про Державний бюджет України на 2018 рік", – зазначив директор "Укренерго" Сергій Єрмак.

Крім того, "Укренерго" пропонує збільшити витрати на юридичні послуги на 20 млн грн. Ці кошти будуть спрямовані, зокрема, на юридичний супровід у сфері міжнародного права для забезпечення позову про відшкодування вартості втраченого майна та компенсації збитків Укренерго у результаті окупації Росією АР Крим.

Популярні новини зараз

Багатодітна мати змусила гусей няньчитися з її малюками: "Все геніальне - просто!"

Юля Зайка показала, ким замінила Холостяка Заливака: "Ми пара?"

"Юля" Зайка зважилася на побачення і вже розповіла про шикарного незнайомця: "Холостяк" Заливако і поруч не стоїть

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

Серед іншого, проект структури тарифу передбачає витрати на Держенергонагляд у другому півріччі 2018 року. Для цього в структуру тарифу були закладені видатки у сумі 137,9 млн грн. Частка тарифу Укренерго складе всього 2,7 % від вартості електроенергії, за яку безпосередньо платить споживач.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", українські власті можуть переглянути тарифи на газ, опалення та гарячу воду. Відомо, що МВФ вимагає від України підвищення цін на газ. В результаті, це може призвести до подорожчання більшості комунальних послуг.

Давайте розбиратися, чому українські споживачі переплачують за ЖКП, а субсидії – з'їдають бюджет.

Поляки витрачають енергоресурси в шість разів ефективніше українців, повідомили в "Нафтогазі". І субсидії тільки погіршують ситуацію. Так, українці з комунальними знижками витрачають приблизно в два рази більше газу, ніж ті сім'ї, які платять за блакитне паливо самостійно. Днями Рахункова палата України презентувала результати аудиту.