У понеділок, 9 квітня, в уряді повідомили, що газ для населення буде постійно змінюватися. Про це попередив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає Politeka.

Крім того, чиновник повідомив, що Кабінет міністрів працює над новою формулою ціни на газ всередині України, яка враховувала б поточну економічну ситуацію і «глибокий соціальний аспект».

"У цьому опалювальному сезоні ціни не підвищувалися. Я стримав своє слово. Але на майбутні періоди ми повинні знайти формулу, яка буде запобігати необ'єктивні ціни всередині країни. Я наполягаю на тому, що треба дивитися на соціальний аспект, соціальний фактор, який може вплинути на погіршення якості життя громадян. Справедлива формула всередині країни і соціальний захист людей", — заявив прем'єр.

Також нагадаємо, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України зробило прогноз на 2019-2021 року. Так, відомство анонсує підвищення житлово-комунальних тарифів в Україні в найближчі три роки.

Згідно консенсус-прогнозі “Україна: перспективи розвитку“, тарифи на природний газ будуть підвищуватися на 20% щороку. Тарифи на гарячу воду і опалення в 2019 році можуть зрости на 10%.

У 2020 році – на 11%, у 2021 році – на 20%. Тарифи на електроенергію за прогнозом зростуть на 22,5% в 2019 році, на 15% – у 2020 році, на 12,5% – в 2021 році.

Дивіться сюжет про ціни на газ

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що верховний суд нарешті дав пояснення, коли українці мають право на збереження пенсії державного службовця. Дуже важлива при цьому сукупність таких факторів, як: вік, страховий стаж та стаж державної служби.

На офіційному сайті Верховного суду з'явилося рішення по одному з позовів, яке прояснює багато питань щодо пенсій. У документі повідомляється про те, що після вступу в силу закону України "Про державну службу" від 1 травня 2016 року можуть зберегти собі право на призначення пенсії держслужбовця згідно з попереднім законом від 1993 року лише ті, хто має достатній стаж державної служби, вік і страховий стаж.