В рамках 25-річчя OTI холдингу 22 жовтня в готелі Xanadu High Class в Белеку відбулася прес-конференція за участю експертів світового туристичного бізнесу, головою правління OTI Holding Айханом Бекташем, президентом Федеральної асоціації індустрії туризму Німеччини (BTW) Майклом Френцель і головою Світової ради туризму та подорожей (WTTC) Джеральдом Лоулесс. Журналісти з різних країн світу могли задати питання шановним гостям.

Пан Бекташ зробив акцент на тому, що український ринок статегически важливий для холдингу і займає 3е місце, на який в компанії і далі мають намір робити ставку. У даний момент турецький готельний бізнес відновлюється після політичної кризи-2016. До кінця нинішнього року країна планує прийняти 30 млн туристів. Він уточнив, що турецький уряд надавало максимальну підтримку турбізнесу: держава виділяла субсидії чартерними програмами з різних країн і ця практика продовжиться також у наступному 2018 році. Також Мінтуризму Туреччини видає приватним компаніям землю в оренду на 49 років, та на деяких ділянках цей термін вже стек, тому держава продовжила його знову.

Джеральд Лоулесс, голова Всесвітньої ради з туризму та подорожей (WTTC), впевнений, що головним питанням залишається безпека туристів, тому не всі країни готові відмовитися від візового режиму. За його словами, всі теракти останнього часу, які відбувалися в Європі, здійснювали зовсім не туристи, а місцеві жителі. Мета терористів – відбити у людей бажання подорожувати. Але, незважаючи на це, зростання світового турпотоку склав за рік 5% - і це хороші новини.

Популярні новини зараз

Київські дорожники з цеглиною і тачкою атакували асфальт і стали живим мемом

Джо Байден виступив з терміновою заявою через Росію: діалог з Путіним можливий

Наталя Могилевська показала, з ким живе в новому будинку: "Хто цей чоловік?"

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Показати ще

Президент BTW Майкл Френцель розповів як працюють німецькі туркомпанії і яка кількість німецьких туристів воліють бронювати відпочинок онлайн, не користуючись їх послугами, президент BTW відповів, що в Німеччині більше 500 туроператорів і близько 10 тисяч турагентств. Німці відпочивають в середньому 6 тижнів на рік – їх рівень доходу дозволяє багато подорожувати. І в порівнянні з іншими європейськими країнами вони набагато більше довіряють туркомпаніям. Якщо в країнах Скандинавії частка бронювань онлайн досягає 90%, у Великобританії – 50%, в Німеччині цей показник – лише 30%. Німці ніколи не купують у турагентів квитки, але турпакети набувають переважно у туркомпаній. Вони звикли планувати відпочинок наперед з допомогою ТА.