У пенсійному фонді, підбиваючи підсумки минулого року, помітили що пенсії збільшилися у 87,2% пенсіонерів.

Про це повідомив Олексій Зарудний, голова правління Пенсійного фонду України під час публічного звіту про підсумки роботи в 2017 році.

«В результаті проведеного з 1 жовтня минулого року осучаснення пенсії збільшилися у 10,2 млн або у 87,2% пенсіонерів. При цьому майже у 1,3 млн пенсії зросли від 500 до 1000 гривень, а більш ніж у 2 млн громадян вони збільшилися на понад 1 тисячу гривень. Найбільший ріст склав 7 830 гривень», - доповів Зарудний.

Пенсії найбільше злетіли в Луганській, Донецькій, Дніпропетровській областях та в місті Києві.

У пенсійному фонді підкреслили, що мінімальний розмір пенсії за 2017 рік зріс на 16,4% – з 1247 до 1452 гривень, а середня пенсія збільшилася на 35,7% – з 1828 до 2480 грн.

Популярні новини зараз

Слава Камінська "розтрусила" легенду "Танців з зірками" Ілону Гвоздьову під скандальний хіт

Надя Дорофєєва приспустила штани, щоб стати популярнішою: "З подряпинами"

"Вагітний" животик Тіни Кароль розбурхав українців: "Як сумно"

9-річна донька Ані Лорак вразила різкими змінами зовнішності: Мурат допоміг

Показати ще

Також у фонді повідомили про те, що українці, які працюють за кордоном легально, можуть зарахувати свій страховий стаж, набутий за межами країни, коли будуть оформляти пенсію в Україні.

«Питання зарахування страхового стажу для українців, які працюють за кордоном, вирішується шляхом укладення відповідних міжнародних договорів, які Україна вже має і напрацьовує з більш ніж 20 країнами світу. Зокрема, є така угода з Польщею, Іспанією, Португалією, обробляється і готується до підписання угода з Німеччиною, Грецією та Італією», – підсумував Зарудний.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", міністр соціальної політики Андрій Рева в інтерв'ю для одного з українських телеканалів заявив, що його відомство готує зміни в пенсійне законодавство.

Таким чином, пропонується визначити, що стаж для пенсій донараховується автоматично, а коефіцієнт заробітку за бажанням.