У цьому місяці у дівчат з руху Femen велике свято, вони відзначають своє 10-річчя. Завдяки цьому приводу в Києві зібралися всі ті, хто був або зараз причетний до цієї організації. Ну, а що буває, коли збирається багато активних дівчат і починають щось святкувати? Так, відбувається бурхлива веселість.

Ювілей на дві країни

Як розповіла Знай.ua одна з найактивніших учасниць руху Аліса Виноградова, в основному святкування проходили у Києві і у Парижі.

«В основному всі у Парижі збиралися 19-го, хоча сам ювілей 9-го. До столиці Франції приїхали дівчата з США, включаючи ту, що проти Біла Косбі недавно протестувала. Також приїхали активістки зі Швеції та інших європейських країн. Взагалі з первинного складу тільки Інна Шевченко продовжує займатися рухом у Парижі».

Популярні новини зараз

Олег Винник показав фінал "Маски" до виходу в ефір: "Станете свідками"

Гордон розповів, чи відпустить сина на війну

Марічка Падалко пішла від чоловіка заради кохання: "Я чесно йому зізналася..."

Наталія Могилевська показала обличчя без фотошопу і заплутала навіть відданих шанувальників

Показати ще

Українки теж не відставали від своїх іноземних колег. Вони зібралися в одному з київських закладів, в якому з помпою відзначили свій ювілей.

«Ми відзначали, згадуючи з Гуцол, як все починалося, і до яких результатів вдалося прийти, - розповіла нам Аліса. - Раніше дівчинки завжди такий тост вимовляли "За Фемен у всьому світі", а тепер це реальність. Обговорювали плани на майбутнє і наші кримінальні справи. Було і радісно, ​​і одночасно сумно, так як не все ще встигли, але це знову ж таки привід рухатися далі. Мимохідь все неабияк напились. Було випито дуже багато, ми навіть збилися з рахунку».

Кримінал за груди

Також дівчина розповіла, з яким «кримінальним минулим» жіночий рух підійшов до свого десятиліття.

«У Анжеліни Діаш по акції в Адміністрації Президента тривають суди, у мене - за трамвайчик, де я сама себе захищаю, а також у Римі», - перерахувала нам Аліса Виноградова.

При цьому вона додала, що за десять років існування руху ні кого з учасниць так і не посадили на довгий термін.

«Саме тривале ув'язнення було 2 місяці - у Тунісі, а так на 15 діб часто. Нікого надовго не закривали, навіть у Росії це було максимально 15 діб», - зазначила вона.

Майбутнє з хлопцями

Переступивши 10-річний рубіж, звичайно, дівчата задумались над тим, які вершини підкорювати у майбутньому.

«Потрібно шукати нові формати і діяти більш точково. Топлес -протести, як такі, вже не є чимось незвичайним (в європейських країнах і США) - і це наша заслуга, тепер потрібно йти далі, - сказала нам активістка Femen. - Мета - працювати далі і ніколи не зупинятися, як показує практика, ніколи спочатку не ясно, до яких масштабів все може привести».

При цьому Аліса додала, що цілком можливо в рух у майбутньому можуть влитися і чоловіки. Але поки це тільки у планах.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що активістка FEMEN намагалася зірвати вибори друга Путіна.