У мережу злили відео з місця аварії пасажирського літака, який в ніч на 10 серпня був викрадений з міжнародного аеропорту Сіетл-Такома. Його в Twitter опублікувала журналістка NBC Джалін Вонг. Літак впав в 50 кілометрах від аеропорту, біля острова Кетрон. Крах літака призвів до лісової пожежі на острові.

Нагадаємо, у США співробітник міжнародного аеропорту Сіетл-Такома здійснив несанкціонований зліт на одному з літаків в ніч на п'ятницю, 10 серпня. Через якийсь час літак розбився.

Раніше Знай.uа писав, що в центральній частині Японії зазнав аварії японський вертоліт служби порятунку. Про це повідомляє Associated Press.

Відомо, що на борту вертольота знаходилися дев'ять осіб. Поки офіційної інформації про їх стан немає. Авіакатастрофа сталася в гірській місцевості в префектурі Гумма.

Популярні новини зараз
Колишня зірка "Квартал 95" Олена Кравець знищила дочку лише однією фразою: навіть психолог не допоміг Європа почне повертати Україні ухилянтів? Німеччина депортує першого Навесні пенсії українців перерахують: на скільки можуть збільшитись виплати ПриватБанк виплатить клієнтам по 2500 грн: хто може отримати
Показати ще

Також ми писали, пілоти найбільшого лоукостера Європи – ірландської Ryanair влаштували наймасштабніший страйк. За це авіакомпанія змушена була скасувати майже півтисячі рейсів.

Нагадаємо, українська авіакомпанія Bravo Airways через два місяці після запуску рейсу з Києва в польський Люблін раптово закрила всі рейси.

Чому раптом компанія припинила обслуговувати рейс, псообщает UA.News.

Зараз цей перевізник здійснює рейси тільки з Херсона. На сьогодні це самий популярний рейс, тому пасажири звідти ще тиждень можуть літати.

Раніше ми писали, в Стамбулі в аеропорту ім. Ататюрка в зоні паркування лайнерів зіткнулися два пасажирських літаки. Про це повідомляє Кабіна.Aero.

Відомо, що зіткнулися Boeing 787, що належить авіакомпанії Royal Air Maroc, і Boeing 777 Turkish Airlines. Зіткнення сталося біля міжнародного терміналу в той час, коли один з літаків рухався до своїх воріт забирати пасажирів.