Глава "Укрзалізниці" Євген Кравцов повідомив про плани свого підприємства подати на травневі свята додаткові поїзди.

Про цi кроці Кравцов повідомив громадськості через публікації у соціальній мережі Facebook. "Вже починаємо продаж квитків на додаткові потяги на кінець квітня. Нагадаю, українці будуть відпочивати 4 дні - з 28 квітня по 1 травня", - уточнив він.

Раніше представники "Укрзалізниці" пояснювали відсутність квитків на окремі напрямки: відео

Одеса, Костянтинівка, Львів та Хмельницький стануть напрямками, на які починати купувати проїзні квитки можна вже сьогодні. Кравцов також поділився статистичними даними, згідно з якими у період великодніх свят в Україні послугами залізниці скористалися, в загальній складності, близько 870 тисяч пасажирів.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа"Укрзалізниця" знову почала продавати квитки на ряд популярних в Україні напрямків. Повідомляється, що ремонтні роботи на залізничних коліях вже завершені.

Тепер поїздом можна виїхати практично куди завгодно. Але дорожче. Відновлювальні роботи ще тривають на лінії між Львовом і Маріуполем. Всі інші напрямки перевозять пасажирів у нормальному режимі роботи.

Деякі відкритi маршрути змінили час прямування. Ці зміни обов'язково відображаються в проїзних квитках. На що пасажирам рекомендують звертати увагу. На звичайний поїзд внутрішнього прямування можна купити квиток за тридцять діб до відправлення, на швидкісній - за 45 діб. Необхідно також врахувати, що в зоні АТО коригування руху складів може відбуватися за десять діб до відправлення.